nr 1528 6362
Tavelram
Sent 1800-tal, ramens innermått: 51x39 cm, yttermått inklusive ram: 79x63 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
500 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 20 mars 2023 kl 20:49:00
Tid |
Kund |
Bud |
19/3 15:54:59